Jak możesz nas wesprzeć w zapobieganiu i leczeniu dysplazji bioder?

Jeśli chcesz razem z nami zwiększać świadomość o dysplazji, wspomagać osoby, które właśnie zmagają się z tym problemem lub w inny sposób pomóc, możesz to zrobić na wiele sposobów.

Jeśli jesteś rodzicem dziecka, które przeszło przez proces leczenia dysplazji

Jeśli jesteś rodzicem dziecka, które przeszło przez proces leczenia dysplazji lub sam znasz swoją historię leczenia – podziel się z nami swoją historią w sekcji “Historie Pacjentów”. Twoje doświadczenia będą pomocne dla innych. Zwróć szczególną uwagę na to, jakie wnioski można wyciągnąć z tej historii.

Jeśli jesteś lekarzem ortopedą, pediatrą lub fizjoterapeutą, ale też np. specjalistą od chustonoszenia i chciałbyś przedstawić problem dysplazji od swojej strony

Jeśli jesteś lekarzem ortopedą, pediatrą lub fizjoterapeutą, ale też np. specjalistą od chustonoszenia i chciałbyś przedstawić problem dysplazji od swojej strony – będziemy wdzięczni za napisanie artykułu do umieszczenia na naszym blogu i zostawienie kontaktu. Wierzymy, że wymiana wiedzy pomiędzy specjalistami pozwoli na szybsze rozpoznawanie dysplazji, bardziej kompleksowe leczenie dysplazji i ewentualnych niepożądanych skutków terapii. W przyszłości planujemy również organizację konferencji mającej na celu wymianę wiedzy pomiędzy różnymi specjalistami.

Jeśli mieszkasz w mieście, w którym jest znany ośrodek leczenia dysplazji

Jeśli mieszkasz w mieście, w którym jest znany ośrodek leczenia dysplazji (Warszawa, Otwock, Poznań …) i mógłbyś od czasu do czasu służyć drobną pomocą osobom, które przyjechały z daleka lub możesz przenocować kogoś przed przyjęciem do szpitala – napisz do nas.

Jeśli chcesz wspomóc nas finansowo, abyśmy mogli prowadzić i rozszerzać swoje działania na rzecz zapobiegania i leczenia dysplazji bioder.

Jeśli chcesz wspomóc nas finansowo, abyśmy mogli prowadzić i rozszerzać swoje działania, poniżej nasz numer konta:

Fundacja Coxis na rzecz zapobiegania i leczenia dysplazji bioder

Aleje Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa

konto mBank: 15 1140 2004 0000 3402 8103 1401.

Total
0
Shares