Jak możesz wesprzeć fundację Coxis?

Jeśli chcesz razem z nami zwiększać świadomość o dysplazji, wesprzeć fundację Coxis oraz wspomagać osoby, które właśnie zmagają się z problemem dysplazji bioder lub w inny sposób pomóc osoby cierpiące w związku z dysplazją bioder, możesz to zrobić na wiele sposobów.

Jeśli jesteś rodzicem dziecka, które przeszło przez proces leczenia dysplazji lub sam znasz swoją historię leczenia – podziel się z nami swoją historią w sekcji “Historie Pacjentów”. Twoje doświadczenia będą pomocne dla innych. Zwróć szczególną uwagę na to, jakie wnioski można wyciągnąć z tej historii.

Jeśli jesteś lekarzem ortopedą, pediatrą lub fizjoterapeutą, ale też np. specjalistą od chustonoszenia i chciałbyś przedstawić problem dysplazji od swojej strony – będziemy wdzięczni za napisanie artykułu do umieszczenia na naszym blogu i zostawienie kontaktu. Wierzymy, że wymiana wiedzy pomiędzy specjalistami pozwoli na szybsze rozpoznawanie dysplazji, bardziej kompleksowe jej leczenie i minimalizowanie niepożądanych skutków terapii. W przyszłości planujemy również organizację konferencji mającej na celu wymianę wiedzy pomiędzy różnymi specjalistami.

Jeśli mieszkasz w mieście, w którym jest znany ośrodek leczenia dysplazji (Warszawa, Otwock, Poznań …) i mógłbyś od czasu do czasu służyć drobną pomocą osobom, które przyjechały z daleka lub możesz przenocować kogoś przed przyjęciem do szpitala – napisz do nas.

Jeśli chcesz wspomóc nas finansowo, abyśmy mogli prowadzić i rozszerzać swoje działania, poniżej nasz numer konta:

Fundacja Coxis na rzecz zapobiegania i leczenia dysplazji bioder

Aleje Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa

konto mBank: 15 1140 2004 0000 3402 8103 1401.